ЛИФТОМАТ НИЛ

9.890 ден

46 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 54 x 62 x 106-116cm Височина на седење: 46-56 cm Издржливост до 110кг Боја: – Црна – Бела – Зелена Изработка: Изработено од квалитетна еко-кожа, вклучени раконаслони и хромирана основа Произведено во ЕУ

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ НИЛ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби