ЛИФТ. СТОЛ СХ-117 ШТОФ ПВЦ – СЕРИИ

5.790 ден

28 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: 46 х 55 х 99-112 cm Височина на седење: 48-61 cm Боја: – Црна – Сина – Сива – Црвена Работна столица од штоф, со тврди тркалца 50 мм, најлон црна база, ЦП механизам

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТ. СТОЛ СХ-117 ШТОФ ПВЦ – СЕРИИ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби