ЛИФТОМАТ ВАДЕ ТОП ЦЕНА

7.190 ден

38 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензии: 58 х 62 х 82-92 cm Димензии на седечки дел: 46 x 54 cm Височина на седење: 49-59 cm Издржливост до 100кг Боја: Кафена Изработка: Канцелариски стол изработен од висококвалитетен штоф.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ВАДЕ ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби