ЛИФТОМАТ ВОЛФ СЕРИИ

6.390 ден

Check 28 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 64 x 60 x 113-123 cm Височина на седење: 43-55 cm Издржливост до 120 kg Боја: – Зелена – Сина – Црна – Сива Изработка: Изработена од високо квалитетна PU еко-кожа и хромирана основа.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ЛИФТОМАТ ВОЛФ СЕРИИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби