МИЈАЛНИК Р-51см,180мм МАТ,СЈАЈ АЅ02

2.200 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 10577 Категорија: Салон: ,

Опис

Димензии: Ф51 cm Длабочина: 18 cm Дебелина на лим: 0,8 cm Боја: Инокс Мат и Инокс Сјај

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “МИЈАЛНИК Р-51см,180мм МАТ,СЈАЈ АЅ02”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian