НАТКАЗНА ЕКСЕ – ОНЛАЈН СИТИ 3055

1.990 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13988 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

40 x 35,5 x 41 cm

БОЈА

– Венге со астра – Сонома – Орев адмирал – Даб дакота

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Натказна изработена од висококвалитетна иверка 16мм и канттрака од 0,45мм. Со две фиоки.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “НАТКАЗНА ЕКСЕ – ОНЛАЈН СИТИ 3055”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби