НАТКАЗНА ГЕНОА БЕЛ ДАБ

8.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 4 на залиха

Шифра: 14641 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 48 x 44 x 61 cm Боја: Бел даб со орев Изработка: Натказна изработена од висококвалитетна иверка 16мм со три фиоки

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

48 x 44 x 61 cm

БОЈА

Бел даб со орев

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Натказна изработена од висококвалитетна иверка 16мм со три фиоки

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “НАТКАЗНА ГЕНОА БЕЛ ДАБ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби