НАТКАЗНА ГЛОРИА

4.400 ден

НА ЗАЛИХА

10 на залиха

Шифра: 14649 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 45 x 35 x 46 cm Боја: Даб сонома Изработка: Натказна изработена од висококвалитетна иверка од 16мм со три фиоки

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

45 x 35 x 46 cm

БОЈА

Даб сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “НАТКАЗНА ГЛОРИА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби