НАТКАЗНА СНОУ – ОНЛАЈН

4.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 5 на залиха

Шифра: 14710 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензии: 60,5 x 41,5 x 43 cm Боја: Бела Изработка: Натказна изработена од висококвалитетна иверка 16мм со две фиоки

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

60,5 x 41,5 x 43 cm

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка 16мм

ОПИС

Натказна изработена од висококвалитетна иверка со две фиоки

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “НАТКАЗНА СНОУ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби