Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ОРМАР АГОЛЕН ДРЕС 1 (0)

53.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13909 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

3х плакари со врата: 80 х 50,5 х 201 cm 3х плакар со врата: 40 х 50,5 х 201 cm 2х плакари за агол: 93 х 52,5 х 200 cm 3x елемент над плакар: 80 x 50,5 x 40 cm 3x елеметн над плакар: 40 x 50,5 x 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува 6 х плакари со врата, 2 х плакари за агол, 6 x елемент над плакар

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со деб. 16мм. Со механизми за меко затворање на фиоките и вратите на плакарите.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР АГОЛЕН ДРЕС 1 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби