ОРМАР АГОЛЕН ПАНАМА СИВА – ОНЛАЈН

9.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14680 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

80,5 х 80,5 х 181 cm

БОЈА

Сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Аголен ормар изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм со една врата организиран со полици и шипка

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР АГОЛЕН ПАНАМА СИВА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби