ОРМАР ГЕНОА БЕЛ ДАБ

18.360 ден

НА ЗАЛИХА

2 на залиха

Шифра: 14645 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 110 x 59,5 x 195,5 cm Боја: Бел даб со орев Изработка: Двокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со дебелина од 16mm

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

110 x 59,5 x 195,5 cm

БОЈА

Бел даб со орев

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Ормар кој прекрасно го усогласува традиционалното и модерното

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ГЕНОА БЕЛ ДАБ”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби