ОРМАР ЈУПИТЕР 207 ТОП ЦЕНА

21.900 ден

Check 11 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензии: 207 x 60 x 200 cm Боја: Бела Сјај со Тортана Изработка: Четворокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со дебелина од 18mm, со шест фиоки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР ЈУПИТЕР 207 ТОП ЦЕНА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби