Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ОРМАР КАШМИР

33.900 ден

НА ЗАЛИХА

7 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 268 x 63 x 206 cm Боја: Бела пиниа Изработка: Ормарот Кашмир е совршена декорација за дневна соба во рустикален стил, како и спална соба во традиционален, англиски и ретро стил. Моделот на гардероба со 5 врати е висок 206 cm, широк 268 cm и длабочина 63 cm. Металните рачки се во контраст со светлата површина на ормарот. Три огледала на средните врати. Изработен од ламиниран медијапан

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

268 x 63 x 206 cm

БОЈА

Бела пиниа

МАТЕРИЈАЛ

Ламиниран медијапан

ОПИС

Ормарот Кашмир е совршена декорација за дневна соба во рустикален стил, како и спална соба во традиционален, англиски и ретро стил. Металните рачки се во контраст со светлата површина на ормарот. Три огледала на средните врати

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР КАШМИР”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби