ОРМАР НОАР – ОНЛАЈН

27.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 12447 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 x 52,5 x 208 cm

БОЈА

Бела сјај со бела софт

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка од 16мм, канттрака од 0,45мм

ОПИС

Ормар со огледало на 2 врати, изработен од медијапан бела сјај боја со деб. 18мм и иверка во бела софт со деб. 16мм.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР НОАР – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби