Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ДВОКРИЛЕН ОРМАР ПАНАМА ДАБ РИВИЕРА (0)

7.930 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

5 на залиха

Шифра: 14676 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 80 х 52,5 х 181 cm Боја: Даб ривиера Изработка: Изработка: Двокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм со две врати и една фиока

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

80 х 52,5 х 181 cm

БОЈА

Даб ривиера

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16мм

ОПИС

Двокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со две врати и една фиока

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ДВОКРИЛЕН ОРМАР ПАНАМА ДАБ РИВИЕРА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби