Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ОРМАР СУРФИНО

23.300 ден

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 158 х 59 х 194 cm Боја: Сива со даб Изработка: Трокрилен ормар изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм. Пространиот ормар е одличен избор за тинејџерска соба. Има отворена вдлабнатина, две шкафчиња за облека и ормар опремен со шипка за закачување алишта. Ова парче мебел може да се комбинира со други артикли од оваа колекција.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

158 х 59 х 194 cm

БОЈА

Сива со даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Пространиот ормар е одличен избор за тинејџерска соба. Има отворена вдлабнатина, две шкафчиња за облека и ормар опремен со шипка за закачување алишта. Ова парче мебел може да се комбинира со други артикли од оваа колекција.

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 7-20 дена

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР СУРФИНО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби