ОРМАР УЛТРА – ОНЛАЈН

32.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14170 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

200 x 52 x 221 cm

БОЈА

Сонома арвен со бела сјај

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Ормар изработен од медијапан од 18мм и висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм. Огледало на средина. Вклучено меко затварање

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ОРМАР УЛТРА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби