ПЕРНИЦА АЛЕГРО АИР ФЛОУ

990 ден

НА ЗАЛИХА

Check 75 на залиха

Опис

Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Плетена навлака 200 gsm. Полнеж: NF 2219 сунѓер со деб. 4 cm oобвиткан со празни и гладки влакна од полиестер. Поставен во honeycomb перфорирана мрежа со деб. 2 cm. Тежина: 650 g

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЕРНИЦА АЛЕГРО АИР ФЛОУ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби