Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ПЛАКАР ЛУКС 15 (0)

78.300 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13277 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за монтажа како на фотографијата: 292,5 х 186 х 241 cm 6х плакари: 80 х 50,5 х 201 cm 2х плакари за агол: 93 х 52,5 х 201 cm 6х елемeнти над плакар: 80 х 50,5 х 40 cm 2х елемeнти над плакар за агол: 93 х 52,5 х 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува осум плакари и осум елементи над плакар

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Плакар составен од повеќе елементи изработен од иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Плакарите се без врати, со механизми за меко затворање на фиоките.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЛАКАР ЛУКС 15 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби