ПЛАКАР ЛУКС 17 – ОНЛАЈН

28.800 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14134 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за монтажа како на фотографијата: 200 х 52,5 х 201 cm 2х Ормари: 80 х 52,5 х 201 cm 1 х Ормар: 40 х 52,5 х 201 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува три ормара

БОЈА

Бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка од 16мм, канттрака од 0,45мм

ОПИС

Комплет од ормари изработени од медијапан и висококвалитетна иверка со деб. 16мм. Механизми за меко затворање. Огледало на сите врати

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЛАКАР ЛУКС 17 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби