ПЛАКАР ЛУКС 21 – ОНЛАЈН

26.400 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 13281 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за монтажа како на фотографијата: 204 х 52,5 х 241 cm 2x Плакари: 80 х 52,5 х 201 cm 1х Плакар: 40 х 52,5 х 201 cm 2х елемeнти над плакар: 80 х 52,5 х 40 cm 1х елемeнт над плакар: 40 х 52,5 х 40 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува три плакари и три елемeнти над плакар

БОЈА

Сонома арвен со бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Плакар составен од повеќе елементи изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и канттрака од 0,45мм. Механизми за меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЛАКАР ЛУКС 21 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби