Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ПЛАКАР ЛУКС 9 – ОНЛАЈН

30.700 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 13275 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Димензии за монтажа како на фотографијата: 240 х 52,5 х 201 cm 2х плакари: 80 х 52,5 х 201 cm 2х плакари: 40 х 52,5 х 201 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува четири плакари

БОЈА

Бела сјај со бела фладер

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан и висококвалитетна иверка од 16мм, канттрака од 0,45мм

ОПИС

Плакар составен од повеќе елементи изработен од висококвалитетна иверка со деб. 16мм и врати од медијапан со деб. 16мм. Механизми за меко затворање.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПЛАКАР ЛУКС 9 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби