ПОЛИЦА ВЕРТИКАЛНА СОЉЕТИКО

3.990 ден

НА ЗАЛИХА

Check 7 на залиха

Опис

Димензии: 51 x 22 x 109 cm Боја: Даб Материјал: Мебелот од колекцијата Солетико е понуда за љубителите на минималистичкиот и строг стил кој ја карактеризира колекцијата на Солетико

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПОЛИЦА ВЕРТИКАЛНА СОЉЕТИКО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби