Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

БИБЛИОТЕКА БЕЈЗЛАЈН 73/198 ЦМ СОНОМА

5.517 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

12 на залиха

SHARE

Опис

Димензии: 73 x 34 x 198 cm Боја: Сонома Изработка: Сет од полици изработени од висококвалитетна иверка од 16мм

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

73 x 34 x 198 cm

БОЈА

Сонома

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Секција со полици изработени од висококвалитетна иверка од 16мм Оигинална понуда со која можете да ја обезбедите која било област од вашиот дом,модерен и ефикасен додаток.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “БИБЛИОТЕКА БЕЈЗЛАЈН 73/198 ЦМ СОНОМА”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби