Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ПОЛИЦИ СЕТ МУНДАСТ 270 ОНЛАЈН

1.530 ден-23% OFF

НА ЗАЛИХА

6 на залиха

Шифра: 15239 Категорија: Салон:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: 107,8 x 42 x 2,2 cm Боја: Сива Изработка: Сет од три дополнителни полици. Функционален додаток во внатрешноста на гардеробите. Широките полици се одлични за организирање дополнителен простор.Изработени од висококвалитетна иверка од 16мм *Рок на испорака 60 дена

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

107,8 x 42 x 2,2 cm

БОЈА

Сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Полиците Мундаст 170 се погодни за шибер ШИБЕР МУНДАСТ 270 ОНЛАЈН https://www.mebel-vi.com/shop/mebel-vi/shiber-mundast-270-onlajn/

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ПОЛИЦИ СЕТ МУНДАСТ 270 ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби