САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ СИЕНА 3 МДФ СЈАЈ

6.600 ден

НА ЗАЛИХА

Check 11 на залиха

Опис

Димензија: 55 х 28 х 130 cm Боја: Бела Сјај Изработка: Сандаче за чевли израбтено од Бела Сјај МДФ (лице) и иверка (корпус), со три фиоки за складирање на обувки.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ СИЕНА 3 МДФ СЈАЈ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби