САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ СИТИ 4042

6.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 9 на залиха

Опис

Димензии: 67 x 28 x 123 cm Боја: Бела со Темна Сонома Изработка: Сандуче за чевли изработено од висококвалитетна иверка од 16мм. Три фиоки со механизми за по два реда чевли.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “САНДУЧЕ ЗА ЧЕВЛИ СИТИ 4042”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби