Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СЕКЦИЈА БЕРИЛ – СИТИ 5030 (0)

12.990 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14022 Категорија:
Бренд: Status
Status
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

220 x 52,5 x 181 cm

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Библиотека: 40 x 33 x 181 cm Биро: 100 x 50 x 71 cm Ормар: 80 x 52,5 x 181 cm 1 x Полица: 80 x 18 x 20 cm 1 x Полица: 100 x 18 x 20 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува библиотека, биро, ормар и две полици

БОЈА

Сонома арвен/графит

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС

Секција од библиотека со две фиоки, биро, ормар и две полици изработена од висококвалитетна иверка од 16мм и канттрака од 0,45мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СЕКЦИЈА БЕРИЛ – СИТИ 5030 (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби