Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СЕТ РИО 01 ДАБ РИВИЕРА (0)

24.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14697 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Ормар: 80 x 54 x 182 cm Тоалетна: 80 x 41 x 113 cm 2 х Натказни: 45 x 41 x 49 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува двокрилен ормар, тоалетна и две натказни

БОЈА

Даб ривиера

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СЕТ РИО 01 ДАБ РИВИЕРА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби