СЕТ РИО 01 СИВА – ОНЛАЈН

24.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14698 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Ормар: 80 x 54 x 182 cm Тоалетна: 80 x 41 x 113 cm 2 х Натказни: 45 x 41 x 49 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува двокрилен ормар, тоалетна и две натказни

БОЈА

Сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СЕТ РИО 01 СИВА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби