СЕТ РИО 02 БЕЛА – ОНЛАЈН

27.300 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14699 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Ормар: 115 x 54 x 182 cm Тоалетна: 80 x 41 x 113 cm 2 х Натказни: 45 x 41 x 49 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува трокрилен ормар, тоалетна и две натказни

БОЈА

Бела

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СЕТ РИО 02 БЕЛА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби