ШИБЕР ХИЛТОН ОНЛАЈН

85.950 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 15002 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

269 x 65 x 226 cm

БОЈА

Како на сликата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Плакар изработен од медијапан, сите четири врати на плакарот се со огледало, вратите не се лизгачки, вклучено лед осветлување. Плакар кој зрачи со луксуз и функционалност

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување и меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ХИЛТОН ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби