Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР ИНАЛЦИЈА – ОНЛАЈН

11.920 ден-20% OFF

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14845 Категорија: Салон: ,
Бренд: Status
Status
SHARE

Опис

Димензии: 180 x 60 x 200 cm Боја: Варио доре вт 77 А со бела (како на фотографијата) Изработка: Плакар изработен во иверка со дебелина 16 мм костур древен дезен иверица варио доре вт 77 А ,една врата дрвен дезен ,другата бела мазна.

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

180 x 60 x 200 cm

БОЈА

Варио доре вт 77 А со бела (како на фотографијата)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Плакар со две лизгачки врати. Нуди доволно простор за складирање на вашата облека и додатоци.

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ИНАЛЦИЈА – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби