ШИБЕР ЈАН 200

28.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 2 на залиха

Шифра: 14391 Категорија: Салон: , ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви

Опис

Димензија: 200 x 60 x 210 cm Боја: Антрацит со каноне Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина од 18mm, механизми за меко затворање, со огледало на една врата и внатрешни три фиоки .

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ЈАН 200”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби