ШИБЕР КАРЛО 250

25.900 ден

Check 6 на залиха

НА ЗАЛИХА

Опис

Димензија: 250 x 61 x 210 cm Боја: – Бела сјај – Сонома со Бела сјај Изработка: Плакар изработен од иверка. Лице изработено во Сонома со Бела Сјај или Бела Сјај (целото лице) и корпус Светла Сонома или Бела Мат.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР КАРЛО 250”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби