Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР ЛОНДОН

63.950 ден

Нема на залиха

Шифра: 14972 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензија: 265 x 71 x 218 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Плакар со аристократски изглед , меко затворање на вратите и фиоките, плакар со дрвени апликации и огледало, внатрешно лед осветлување

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

265 x 71 x 218 cm

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Плакар со аристократски изглед , меко затворање на вратите и фиоките, плакар со дрвени апликации и огледало, внатрешно лед осветлување

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ЛОНДОН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0