ШИБЕР МАРЧЕЛО

62.600 ден

Close Нема на залиха

Шифра: 14974 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Опис

Димензија: 265 x 71 x 218 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Луксузен плакар изработен од медијапан со функционален распоред, со вклучено ЛЕД осветлување и огледало на едната врата

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

265 x 71 x 218 cm

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Луксузен плакар изработен од медијапан со функционален распоред, со вклучено ЛЕД осветлување и огледало на едната врата

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР МАРЧЕЛО”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian