Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР МУНДАСТ 270

22.830 ден-15% OFF

НА ЗАЛИХА

4 на залиха

SHARE

Опис

Димензија: 270 x 61 x 210,5 cm Боја: Бел даб со орев Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка од 16мм. Внатрешноста е поделена на три, секој со полица и закачалка за облека.Вклучено меко затварање. Дополнителни полици не се вклучени * Рок на испорака 60 работни денови ** Опција за нарачка на ПОЛИЦИ СЕТ МУНДАСТ 270 ОНЛАЈН

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

270 x 61 x 210,5 cm

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Плакар изработен од висококвалитетна иверка од 16мм. Внатрешноста е поделена на три, секој со полица и закачалка за облека. Шиберот вклучува соодветни комплети на полици

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР МУНДАСТ 270”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби