ШИБЕР ПИРАМИД

74.300 ден

Нема на залиха

Шифра: 14976 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Опис

Димензии: 265 x 71 x 218 cm Боја: Како на фотографијата Изработка: Плакар Пирамид со атрактивни детали, меко затворање на вратите ЛЕД осветлување во внатрешноста на плакарот.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

265 x 71 x 218 cm

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Плакар Пирамид со атрактивни детали, меко затворање на вратите и ЛЕД осветлување во внатрешноста на плакарот.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ПИРАМИД”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian