Нарачки на 078 500 200; 078 558 800; 078 557 700

ШИБЕР РАВЕН

17.400 ден

НА ЗАЛИХА

20 на залиха (може да се нарача додека не е на залиха)

Шифра: 13070 Категорија: Салон: ,
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димезнии: 170 x 61 x 210 cm Боја: Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена) Изработка: Плакар изработен од висококвалитетна иверка 16mm, со две лизгачки врати и три дополнителни полици

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

170 x 61 x 210 cm

БОЈА

Како на фотографијата (Сива, Бела, Црна и Зелена)

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Плакар изработен од висококвалитетна иверка, со две лизгачки врати и три дополнителни полици

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР РАВЕН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најава
Password Recovery

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или e-mail адреса. Ќе добиете линк на e-mail, за да креирате нова лозинка.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби