ШИБЕР СИРИУС КРАУН ДАБ – ОНЛАЈН

46.600 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14707 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

281 x 64 x 216 cm

БОЈА

Даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Функционално дизајнирана внатрешност за доволно простор за складирање. Вклучено лед осветлување на едната врата. Вклучени три дополнителни полици

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР СИРИУС КРАУН ДАБ – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби