ШИБЕР ТЕС СО ОГЛЕДАЛО – ОНЛАЈН

26.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14746 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

170 x 61 x 210,5 cm

БОЈА

Бела со даб

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Висококвалитетна иверка, со огледало на едната врата. Функционално дизајнирана внатрешност за доволно простор за складирање. Вклучени три дополнителни полици

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ТЕС СО ОГЛЕДАЛО – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби