Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР ВЕНДЕЛА (0)

46.900 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14752 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

280 x 64 x 215 cm

БОЈА

Црна со бела и сива

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка од 16мм

ОПИС

Благодарение на класичните бои, ова парче мебел се вклопува во секој внатрешен дизајн, а големиот простор за складирање ви овозможува да го организирате овој простор според вашите потреби. Две лизгачки врати и две стаклени врати со обично затварање

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ВЕНДЕЛА (0)”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби