ШИБЕР ВЕНЕДИК 2 ОНЛАЈН

66.950 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14993 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

265 x 71 x 217 cm

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Плакар изработен од медијапан со златни декорации, лед осветлување, меко затворање на сите фиоки и врати. Огледало и на двете врати од кои едната комбинирана со медијапан и златни декорации.

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ВЕНЕДИК 2 ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби