ШИБЕР ВЕРОНА ОНЛАЈН

54.950 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 14981 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

265 x 71 x 218 cm

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Плакар Верона дел од сетот на спална соба Верона и е на прво место кај оние кои сакаат темни тонови и претпочитаат темни бои во своите домови

ПРЕДНОСТИ

Вклучено ЛЕД осветлување

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ВЕРОНА ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби