Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

ШИБЕР ВИЗИОН ОНЛАЈН

47.950 ден

НА ЗАЛИХА

1 на залиха

Шифра: 14990 Категорија:
Бренд: Mondivi
Mondivi
SHARE

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

ДИМЕНЗИИ

248 x 67,5 x 218 cm

БОЈА

Како на фотографијата

МАТЕРИЈАЛ

Медијапан

ОПИС

Плакар Визион е на прво место кај оние кои сакаат уникатност во својата спална соба со фунционален внатрешен распоред и огледало на средината

МЕХАНИЗАМ

Меко затварање

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “ШИБЕР ВИЗИОН ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби