СПАЛНА АДЕЛИНА

39.900 ден

10 на залиха

НА ЗАЛИХА

SHARE

Опис

Димензија: Лежај: 170 x 206 x 91 cm (за душек 160 x 200 cm) Висина на лежај: 35 cm Ормар: 180 x 52 x 203 cm Тоалетна: 90 x 45 x 83 cm Натказни: 50 x 45 x 34 cm Боја: Бела Изработка: Спална изработена од висококвалитетна иверка со деб. 18мм во Бела Сјај (лице) Бела (корпус). Четворокрилен ормар со огледало на две врати.

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА АДЕЛИНА”
СЛЕДИ НЕ:
ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби