СПАЛНА АНГЕЛА 3 – ОНЛАЈН

49.900 ден

НА ЗАЛИХА

Check 1 на залиха

Шифра: 13730 Категорија:
Бренд: Status
Status

Информации

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 (0)78 500 200 , или испратете порака на info@mebel-vi.com

Спецификации

ДОПОЛНИТЕЛНИ ДИМЕНЗИИ

Лежај: 144,5-164,5 x 209 x 90,5 cm (за душек: 140/160 x 200 cm) Плакар: 200 x 61 x 211 cm Натказни: 40 х 33 х 31 cm Тоалетна: 130 х 46,5 х 90,5 cm

СЕ СОСТОИ ОД

Комплетот вклучува лежај, плакар, натказни и тоалетна

БОЈА

Бела сјај со црна сјај

МАТЕРИЈАЛ

Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм

ОПИС

Лежај тапациран со еко кожа. Опција за нарачка со душек Орфеј https://www.mebel-vi.com/product/dushek-orfej-onlajn-160-200/

ПРЕДНОСТИ

Вклучено меко затворање. Лежајот се приспособува за лежај 140/200 и 160/200

МЕХАНИЗАМ

Вклучен е механизам за кревање

ДОДАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Подница не е вклучена во комплетот

ОНЛАЈН ИСПОРАКА

Рок на испорака 60 работни денови

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА АНГЕЛА 3 – ОНЛАЈН”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ
Arrow Chevron

КОШНИЧКА 0

ПРОФИЛ
Листа на желби
Најви се
Обновување на лозинка

Ја изгубивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или адреса на е-пошта. Ќе добиете врска за креирање нова лозинка преку е-пошта.

mk_MKMacedonian
Додадено во листата на желби Види ја листата на желби