Нарачки на 078 500 200; 078 558 800 ;078 557 700

СПАЛНА БЕЛВИ

70.600 ден

ДОСТАПНО САМО ПО НАРАЧКА

Шифра: 7702 Категорија:
Бренд: Мебел-Ви
Мебел-Ви
SHARE

Опис

Димензии: Лежај со натказни: 285 x 209 x 97 cm (за душек 160х200 cm) * Лежајот доаѓа без дополнителниот елемент за седење. Плакар: 270 x 61 x 210 cm (со лизгачки врати) Тоалетна: 161 x 43 x 107 cm Боја: Како на фотографијата (две комбинации на темен даб) Материјал: Спална соба изработена од висококвалитетна иверка, комбинирана табла на лежајот со тапациран дел. Во плакарот вклучени плус три полици

Информации

Димензиите на производите се изразени во сентиметри и се подредени по следниот редослед: ширина / длабочина / висина.

Дозволени се отстапувања од вистинските бои на различни типови на дезени со оние на екранот на вашиот уред.             

При распакување на производите не препорачуваме употреба на остри предмети поради можноста од оштетеување на површините и внатрешноста на производот.
Монтажна шема и оков се вклучени во пакетот.

Оддржување
Долготрајната изложеност на директна сончева светлина може да го промени изгледот и квалитетот на производот.
Поставете го мебелот не помалку 50 cm од кој било грејач или силен извор на топлина!

Не чистете ги површините со препарати и средства за чистење што содржат абразиви!
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со гаранцијата.

Испорака
Бесплатна испорака на сите производи за нарачки над 8.000 денари.

Поддршка
Контактирајте не на +389 078 500 200 

или испратете порака на [email protected]

Спецификации

Оценки (0)

Оценки

Сè уште нема оценки

Бидете први што ќе го оцените “СПАЛНА БЕЛВИ”
СЛЕДИ НЕ:
ГОРЕ

КОШНИЧКА 0

Додадено во листата на желби Види ја листата на желби